Ezen az oldalon tartózkodik

Álláshirdetés

A Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet felvételt hirdet
pénzügyi-számviteli előadói
közalkalmazotti beosztás betöltésére, határozatlan időtartamra.

Amennyiben Ön

  • magyar állampolgár,
  • betöltötte a 18. életévet,
  • egészségügyileg, pszichikailag és fizikailag alkalmas,
  • büntetlen előéletű (kifogástalan életvitel ellenőrzés),
  • rendelkezik középfokú állami iskolai végzettséggel (érettségi),
  • valamint rendelkezik szakirányú szakvégzettséggel,

várjuk jelentkezését.

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • államháztartási számvitelben szakmai tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Főbb feladatok:

  • főkönyvi könyvelői feladatok elvégzése,
  • tartozásállomány-jelentés készítése,
  • adatszolgáltatás az előirányzatok alakulásáról,
  • Magyar Államkincstári ERA kódok rendezése.

Munkavégzés helye: Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet, baracskai objektum

Munkarendje: hivatali munkarend

Illetmény: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. alapján

Egyéb juttatások:

  • cafeteria (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • albérleti hozzájárulás (max. bruttó 38.650,- Ft/hó albérleti szerződés, illetve számla leadása mellett)
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 9 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.:

    • telefon előfizetési kedvezmény,
    • gépjármű-biztosítási kedvezmény,
    • egyes banki szolgáltatások.
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor.

Kérjük, hogy szakmai fényképes önéletrajzát a következő címre küldje:
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet,
2471 Baracska-Annamajor Pf.: 2.,
vagy e-mailben a baracska.uk@bv.gov.hu címre.

Kapcsolódó hírek

Írjon kommentet

Megszakítás