Ezen az oldalon tartózkodik

Álláslehetőség Kajászón

Eladó-pénztáros munkatársat és boltvezetőt keresünk kajászói élelmiszer üzletünkbe.

Feladatok

  • vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása,
  • áru csomagolása, termékek árazása, polcok feltöltése,
  • termékek esztétikus elrendezése, a bolt rendben tartása,
  • az üzletben lévő árukészlet értékesítése, minőségének ellenőrzése,
  • a standard választék, valamint a bolti szintű kihelyezés előírás szerinti betartása,
  • leltárokon való részvétel.

A boltvezető feladata a fentieken kívül:

  • az üzlet munkájának irányítása, szervezése és ellenőrzése,
  • az adminisztráció pontos vezetése, a bizonylatok szabályszerű kiállításának ellenőrzése,
  • szállítókkal való hatékony munkavégzés.

Elvárások

  • szakirányú végzettség,
  • néhány éves eladó-pénztárosi/boltvezetői tapasztalat,
  • két műszak vállalása,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret,
  • barátságos, vevőorientált fellépés, kereskedelmi érzék,
  • pontos, lendületes munkavégzés,
  • szakmai elhivatottság, felelősségtudat.

Amit kínálunk

  • azonnali kezdés,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • nem helyi lakosoknak utazási költségtérítés,
  • részmunkaidős foglalkoztatás megbeszélés tárgyát képezi.

További részletek: 30/640-6754 telefonszámon.
Jelentkezés: önéletrajzzal a horvathp@mecsekfuszert.hu e-mail címen.

Kapcsolódó hírek

Megszakítás